Ilucki
Ilucki €300+150FS Visit site
Melbet
Melbet €1750 + 290 FS Visit site
Bob Casino
Bob Casino €200+120FS Visit site
# CASINO BONUS CASINO RATING PLAY
4 Vulkan Vegas €570+125FS Vulkan Vegas
5 Spinia €400+320FS Spinia
6 BetChan €400+320FS BetChan
7 CasinoChan €200+120FS CasinoChan
8 Betamo €400+320FS Betamo
9 PlayAmo €800+300FS PlayAmo

3 lojëra elektronike të mbështjelljes janë lojëra të drejtpërdrejta me tre mbështjellje dhe fitime të lehta nëse mbledh të njëjtat simbole në një rresht.

New Slots List Of Latest Casino Slots
TOP 10 Online Casinos

Ekzistojnë disa nuanca të zakonshme për të gjitha ilaçet e këtij lloj makinerish: efektet e tingullit me një melodi të thjeshtë dhe një beep të vogël argëtues; Fotografitë kryesore janë simbole BAR, këmbanat, diamantet, qershitë dhe gjëra të tjera që nuk janë të vështira për t’u mbajtur mend; nëse ka tre diamante në një rresht, ju fitoni çmimin e parë. Lojëra me 3 mbështjellje – janë opsione të shkëlqyera për fillestarët: çdo mundësi e komplikuar, vetëm në stilin e vjetër, 3 mbështjellje tradicionale.

Historia e 3 makinave të lojërave të mbështjellura

Makina e parë automatike e prodhuar nga Amerika u krijua nga Charles Fay në 1895, California. Kjo automat quhet Bell Bell. Në këtë makinë, ishin tre rrota që përfshinin karta të ndryshme. Mekanizmi aktivizohet duke tërhequr levën në anën. Nëse tre mbështjellës ranë me simbolin kryesor të Liberty Bell, lojtari mori fitoren e tij. Këto lojëra elektronike ishin në modë, dhe kështu, epoka e automjeteve të drejtuara mekanikisht filloi dhe zgjati për shumë vite. Lojtarët donin të tërheqnin levën dhe të dëgjonin zhurmën e makinës së lojrave. Këto makina u zëvendësuan me kalimin e kohës nga makinat elektronike elektronike me 3 mbështjellës më vonë.

3 lojëra elektronike më të njohura në internet

lojëra elektronike lojëra elektronike falas 3 mbështjell ofron një mundësi të shkëlqyeshme për ata që e duan thjeshtësinë. Sajti ynë ka një kategori makinash lojëra elektronike me 3 rrotulla, dhe ne ofrojmë një larmi të lojërave të ndryshme argëtuese të papërmbajtshme në internet si Super Cubes, Multi Cubes, Jackpot 6000, Dyqan dhuratash, Diamante me fat, Crazy File 5 Diamond, Jack Wild dhe shumë lojëra të tjera të famshme.

3 lojëra elektronike mbështjell në internet në celularin tuaj

Lojëra elektronike me 3 mbështjellje janë në dispozicion për versionin falas celular. Ju mund të shijoni emocionin e lojës pa e shkarkuar falas. Ju mund të luani 3 automatikë me mbështjellës për t’u çlodhur pa u regjistruar dhe të mos shqetësoheni se mund të humbni. Soshtë kaq e lehtë sa që menjëherë do ta shijosh lojën.

Përmbledhje

Kur luani një lojë që ka një çmim të parë progresiv, mund të fitoni vetëm rastësisht. Vetëm provoni këtë slot 3 mbështjell dhe drejtojeni lojën pa e shkarkuar dhe plotësisht falas.

Real Money Links