Ilucki
Ilucki €300+150FS Visit site
Melbet
Melbet €1750 + 290 FS Visit site
Bob Casino
Bob Casino €200+120FS Visit site
# CASINO BONUS CASINO RATING PLAY
4 Vulkan Vegas €570+125FS Vulkan Vegas
5 Spinia €400+320FS Spinia
6 BetChan €400+320FS BetChan
7 CasinoChan €200+120FS CasinoChan
8 Betamo €400+320FS Betamo
9 PlayAmo €800+300FS PlayAmo

Trendi i kazinove në internet po rritet vazhdimisht. Do ditë ka gjithnjë e më shumë lojtarë që preferojnë të luajnë me komoditetin e motit të shtëpisë së tyre duke shkuar në një kazino të gjallë, pavarësisht pijeve të mundshme falas.

New Slots List Of Latest Casino Slots
TOP 10 Online Casinos

Një avantazh i madh i kazinove në internet në krahasim me kazinotë e gjalla është se ju mund të luani lojëra në internet. Kështu, mund ta provoni ndeshjen para se të bëni depozitën tuaj të parë, dhe kjo sigurisht që është një avantazh i shkëlqyeshëm.

Cilat lloje të lojërave në internet kazino janë të njohura

Ne kemi përgatitur një përzgjedhje të veçantë të lojrave më të mira në internet që ofron bota në internet kazino sepse ne e dimë se sa e rëndësishme është të zgjidhni lojrat e duhura. Megjithë popullaritetin në rritje të kazinove në internet, lojtarët shpesh janë skeptikë, kështu që ne e kuptojmë se informacioni i mjaftueshëm është thelbësor për ju përpara se të filloni të luani. Lojërat më të mira në internet janë në dispozicion për ju në faqen tonë të internetit falas, por edhe versione të paguara. Prandaj, ju keni një mundësi unike të provoni lojëra të ndryshme kazino dhe të zgjidhni më të përshtatshmet për ju. Do lojtar ka preferenca të ndryshme, dikush preferon makinat klasike të lojërave, dikujt i mungon një lojë me një lojtar kundër kazinosë dhe preferon të luajë kundër lojtarëve të tjerë.

Slots

Makinat e lojërave elektronike janë një nga argëtimet më të njohura në internet dhe në prurje. Prodhuesit e lojërave vazhdimisht vazhdojnë përpara për të qenë ata që arritën të krijojnë lojërat më interesante dhe me performancën më të mirë me një përzgjedhje të gjerë. Vetëm në faqen tonë, do të gjeni më shumë se njëqind lojëra të ndryshme, qofshin ato lojëra falas kazino pa regjistrim apo lojëra me para të vërteta. Shumica e kazinove ofrojnë rrotullime falas kur bëni depozitën tuaj të parë me një dyfishim të mundshëm të depozitës.

Lojëra në bord

Nëse jeni të lodhur duke luajtur vetëm kundër makinës, mund të zgjidhni një nga lojërat e shumta të bordit. Në këtë lloj argëtimi, tregtari është. Dhe nuk ka rëndësi nëse luani në shtëpi në kompjuterin tuaj ose në një kazino të vërtetë. Në këto lojëra, ju gjithashtu mund të aplikoni të menduarit strategjik dhe të garantoni që ekipi të fitojë më shumë, dhe kështu të mos mbështeteni vetëm në fat dhe shans. Lojërat më të njohura të bordit përfshijnë poker, ruletë dhe shirita. Ky grup përfshin të gjitha lojërat me karta.

Roulette

Roulette është një lojë legjendare që u shfaq në Francë. Ky është kombinimi i përsosur i adrenalinës nga snorkelling me një parashutë. Megjithatë, lojtarët dinë të diversifikojnë rreziqet përmes të menduarit strategjik dhe të marrin vendime të duhura. Duke përdorur ruletë, ju luani me lojtarë të tjerë. Megjithatë, bastet dhe rezultatet e lojës tuaj janë të pavarura nga njëra-tjetra, vetëm ju duhet të rrahni kazino. Aktualisht, versioni më i popullarizuar i ruletës evropiane, por vëmendja e lojtarëve shtrihet në versionin amerikan të lojës, ku ekziston një qelizë shtesë zero e dyfishtë.

Dice

Për dallim nga ruleta, craps është një lojë kundër lojtarëve të tjerë. Isshtë në modë, veçanërisht në një aksion live. Shumë njerëz zakonisht pëlqejnë të luajnë zare në shtëpi me familjen dhe miqtë, sepse gjithçka që nevojitet është thjesht zare dhe depozita minimale. Nëse nuk doni të luani zare, atëherë lojërat e tjera në internet të kazinosë janë gjithmonë të disponueshme.

Lojëra me letra

Lojërat me karta janë të njohura në mesin e lojtarëve të kërkuar që e duan strategjinë dhe luajnë kundër lojtarëve të tjerë. Midis tyre, më të njohurit janë kryesisht shkop polici, poker dhe baccarat, si në internet ashtu edhe në kazinotë live. Ata pëlqejnë të luajnë lojëra me letra si zare në ngjarje të ndryshme shoqërore sepse për këtë, atyre u duhet vetëm një kuvertë kartelash dhe patate të skuqura.

Blackjack

Blackjack është padyshim një nga lojërat më të njohura me karta. E gjithë ndeshja sillet rreth numrit 21, ku lojtari luan kundër tregtarit, së bashku me lojtarë të tjerë. Kjo është një lojë shumë strategjike me një shans të madh për të fituar, e cila është shumë e popullarizuar si në jetë ashtu edhe në kazinotë online.

Poker

Poker është ndoshta një lojë edhe më popullore se shkop polici, të paktën. Kjo është një tjetër lojë kartoni në të cilën luani kundër lojtarëve të tjerë dhe të fitosh një automatikisht do të thotë të mposhtësh dikë tjetër. Kjo lojë aktualisht vlerësohet më e lartë në internet, por në jetë, ku ju keni një tregtar të drejtpërdrejtë, kryesisht duke kërkuar kazino të paraqitshëm.

Baccarat

Baccarat është një lojë me letra në të cilën ju duhet të fitoni me 2-3 karta dhe që ka 6 ose 8 kuvertë kartash. Dy duar lëshohen nga një tregtar shtëpie, një dorë Banker dhe një lojtar. Para një marrëveshje dore, mund të ketë baste për një bankier, lojtar ose barazim.

Lojërat e tanishme kazino

Nëse jeni duke kërkuar për një kompromis, dhe për këtë arsye pa lënë shtëpinë tuaj, por doni pak shoqëri njerëzore, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë për ju. Kjo formë është më e popullarizuara në poker klasik, në të cilin nuk mund të shihni lojtarë të tjerë, por ju e shihni tregtarin drejtpërdrejt në ekran.

Cila lojë kazino duhet të zgjedh?

Do të ishte më së miri nëse e konsideroni se cili është përparësia juaj. Në mënyrë që të provoni fatin tuaj dhe të shihni një orar të mirë? Në këtë rast, makinat slot janë një zgjedhje e dukshme. Nëse dëshironi, mendoni se vendosni fatin tuaj, por mos u largoni nga lojtarët e tjerë ? Në këtë rast, zgjidhni, për shembull, ruletë ose shkop polici. Epo, nëse dëshiron të luash kundër lojtarëve të tjerë dhe të presësh, poker është padyshim zgjedhja jote.

Lojëra kazino

goodshtë mirë që në kazino online mund të luani absolutisht falas jo vetëm në lojërat tona, por edhe në faqet tona partnere. Zgjidhni lojën e duhur për ju përpara se të bëni depozitën tuaj të parë.

Real Money Links