Ilucki
Ilucki €300+150FS Visit site
Melbet
Melbet €1750 + 290 FS Visit site
Bob Casino
Bob Casino €200+120FS Visit site
# CASINO BONUS CASINO RATING PLAY
4 Vulkan Vegas €570+125FS Vulkan Vegas
5 Spinia €400+320FS Spinia
6 BetChan €400+320FS BetChan
7 CasinoChan €200+120FS CasinoChan
8 Betamo €400+320FS Betamo
9 PlayAmo €800+300FS PlayAmo

Lojëra elektronike për Jackpot – më shpesh të njohura si çmim i parë progresivë – janë mjaft të ndryshme. Jackpots e tyre nuk janë fikse fare. Përkundrazi, sa herë që lojtari bën një bast, çmim i parë rritet. Për dallim nga makinat elektronike konvencionale, jo përparimtare, këto çmim i parë mund të ofrojnë miliona dollarë menjëherë.

New Slots List Of Latest Casino Slots
TOP 10 Online Casinos

Kur fitohet çmimi, shuma shtesë zhduket dhe shuma e bonusit kthehet në vlerën e paracaktuar. Ajo gradualisht do të rritet pasi vendosen më shumë baste në slot në rrjetin e lojëra elektronike. Jackpots progresive të tilla si Melon Madness Deluxe mund të rrjetohen. Do të thotë që nëse disa kazino ofrojnë të njëjtin lojtar lojtarësh, çmimi i njëjtë i çmim i parë është i disponueshëm në të gjitha kazinotë që ofrojnë këtë lojë. Kështu që kushdo që luan në atë listë të kazinove mund të fitojë çmimin më të lartë.

Sa shpresoni të fitoni?

Hapi i parë në përcaktimin se cili lloj i automjeteve është më i miri për nevojat tuaja është të zbuloni se sa shpresoni të fitoni. Nëse dëshironi të fitoni një shumë të caktuar parash në bastin tuaj, lehtë mund të shfletoni nëpër katalogët e automjeteve të zakonshëm. Aty do të gjeni një që do ta lejojë atë. Makinat e rregullta të lojërave elektronike shpesh mund të jenë më të lira se lojëra progresive, kështu që do ta shijoni. Nëse dëshironi të fitoni një shumë parash që ndryshojnë jetën (dhe këtu po flasim për miliona), filxhani juaj i çajit mund të jetë një çmim i parë progresiv. Mbani në mend se çmim i parë progresiv mund të kushtojë më shumë dhe, ndryshe nga lojëra elektronike konvencionale, nuk ka aq shumë mundësi për të zgjedhur.

Shanset e suksesit

Do të të ndihmonte nëse të keni parasysh shanset tuaja të suksesit. Jackpots në lojëra elektronike të zakonshme zakonisht kanë të njëjtat funksione shkas. Për shembull, ju mund të fitoni çmimin e parë duke mbledhur 5 simbole të çmimit të pagave në linjën e pagave. RTP është gjithashtu i rëndësishëm sepse ju tregon se sa shpesh keni mundësi të fitoni fare. Nëse jeni një tifoz i makinave slot progresive, duhet të luani Sizzling Hot Free.

Jack në tenxhere

Sidoqoftë, lojëra elektronike progresive mund të paguajnë çmimet e tyre në mënyra të ndryshme. Disa kërkojnë nga ju tokën 5 simbole në një linjë. Disa kërkojnë të rrotullojnë raundin e bonusit, të tjerët kërkojnë të rrahin lojën e fitores së menjëhershme, dhe disa thjesht jepen rastësisht. Si gjeneral, është më e vështirë të mposhtësh jackpots përparimtarë, dhe për këtë arsye nuk fiton aq shpesh. Ju gjithashtu mund të konsideroni që çmim i parë juaj është në dispozicion për lojtarët e tjerë në kazino të tjerë. Do të thotë që dikush tjetër mund ta marrë çmimin e parë para syve tuaj. Kjo nuk mund të ndodhë me makinat automatike konvencionale sepse çmimi i parë është gjithmonë në dispozicion për të fituar.

Real Money Links