Ilucki
Ilucki €300+150FS Visit site
Melbet
Melbet €1750 + 290 FS Visit site
Bob Casino
Bob Casino €200+120FS Visit site
# CASINO BONUS CASINO RATING PLAY
4 Vulkan Vegas €570+125FS Vulkan Vegas
5 Spinia €400+320FS Spinia
6 BetChan €400+320FS BetChan
7 CasinoChan €200+120FS CasinoChan
8 Betamo €400+320FS Betamo
9 PlayAmo €800+300FS PlayAmo

Megjithëse shumë heronj të librave komikë u është dhënë një rilindje vitet e fundit për shkak të buxheteve të tyre të mëdha dhe serive televizive, ato janë bërë njësoj të njohura në mbështjellje.

New Slots List Of Latest Casino Slots
TOP 10 Online Casinos

Heronj në dorë

Pika kryesore e këtyre lojërave vizatimorë padyshim që duhet të jetë varg lojrash në internet Playtechs. Duke u ndalur kryesisht në një prej heronjve ose skuadrave më të spikatur në Universitetin Marvel, secili prej tyre kombinon mekanikë të lojës që janë standardizuar në ekskluzivitetin e tyre. Por secila lojë lojëra heroike ka disa karakteristika unike që me të vërtetë sjellin tituj në jetë.

Pothuajse çdo aspekt i lojërave të lojëra elektronike përfaqësohet në tërësinë e tij. Tifozët e linjave të shumëfishta të pagave mund të presin të paktën 20 mënyra për të fituar, dhe shpesh disa herë më shumë, ndërsa ata që rrotullojnë lojëra falas gjejnë shumë për t’i kushtuar vëmendje.

Koha e Heroit

Një nga gjërat më të mira në zhanrin e lojërave të heroit është shumëllojshmëria që shfaqet. Ndërsa koncepti i këtyre lojërave është në thelb i njëjtë – protagonist që duhet të heqë qafe botën e forcave të së keqes – furnizimi i këtyre lojërave ndryshon shumë. Në thelb, ju mund t’i lejoni lojërat tuaja komike të funksionojnë në çfarëdo mënyre që dëshironi.

Ndërsa zhanret si Egjipti i lashtë janë shumë më të përgjithshëm, ka më shumë krijimtari për heronjtë komikë. Për shembull, Ash Gamings seri seri retro bukuroshe e lojëra elektronike Batman i frymëzuar nga seritë televizive të viteve 60 me Adam West. Këto përfshijnë Batman, Xhevahirët Joker dhe të dyja janë të kompozuara këndshëm dhe plot nostalgji.

Edhe pse njeriu po dominon botën e fantazisë së makinave të lojërave superhero, ekzistojnë disa heroina femra, më e dukshmja prej të cilave është Wonder Woman. Amaya ka lëshuar një lojë elektronike të pagave të pagave 50 të bazuara në heroinë. Dhe përveç Wonder Woman, ekziston gjithashtu mundësia për të luajtur Wonder Woman Gold nga Bally.

Do të ishte e drejtë të thuash se arsyeja kryesore pse ky zhanër i automjeteve do të emocionojë kaq shumë lojtarë është arratisja që ofrohet. Me këto lojëra, është e lehtë të lini problemet tuaja dhe të zhyteni në një botë fantazi, ku gjithçka është e mundur, dhe asgjë nuk është siç duket. Ndërsa kritikët argumentojnë se heronjtë e librave komikë kontribuojnë në shoqërinë infantilizuese, tifozët e zhanrit do të shijojnë argëtimin në dispozicion në kazinotë online.

Super Spins për Superheroes

Për lojtarët që nuk kanë ende nevojë të merren me lojëra elektronike komike të disponueshme në internet, Marvel është vendi më i mirë për të filluar. Ata sigurisht janë të parashikueshëm – Hakmarrësit janë kudo tani – por cilësia e lojërave nuk mund të vihet në dyshim. Nga grafika në tingull, nga animacionet tek veçoritë – mrekullitë e lojëra elektronike janë më të mirat në internet. Dhe nuk kufizohet vetëm në zhanrin e superheroit – kjo vlen për të gjitha zhanret.

Po ashtu, janë të spikatura lojëra elektronike për transformatorët, të cilat përsëri paraqesin grafikë mahnitëse që janë më të ngjashëm me lojërat video sesa lojëra elektronike. Cilindo titull të zgjidhni, ju mund të luani me Z. Gamez për argëtim para se të vendosni të vini bast para të vërteta.

Real Money Links